www.cvonline.hu

KÖLTSÉGELEMZŐ (termelés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 780079

Link megjelenítéseimages/editor/1326381316.jpg" border="0" width="300" />

Megbízónk - vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata - számára a folyamatban lévő jelentős fejlesztésekkel összefüggésben szakembereket keresünk:

FELADATOK

  • A termelési igazgató munkájának támogatása az alábbi feladatok ellátásában:
  • A napi, heti, havi termelési riportok elkészítése
  • Termelési folyamatok dokumentálásának optimalizálása, fejlesztése
  • Termelési veszteségek kimutatása, elemzése

ELVÁRÁSOK

  • Közgazdász végzettség
  • Elemzői, kontrolleri gyakorlat
  • Tapasztalat költségelemzések, riportok készítésében
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló Excel ismeret
  • Proaktív. precíz feladatvégzés
  • Angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeretek
  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó induló fizetés, további juttatások
  • Korszerű munkakörnyezet, új fejlesztési projektek
  • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖLTSÉGELEMZŐ (termelés), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése