www.cvonline.hu

Költségelemző mérnök

  • A hirdetés 539 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 600 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

A pozíció betöltője felelős a korrekt árképzés kialakításáért ami magában foglalja a gyártási folyamatok, a darabjegyzékek, illetve az erőforrások (eszközök, szerszámok) összegyűjtését, ellenőrzését.

Feladatok

  • Költségszámítási elemzés, figyelembe véve a különböző gyártási technológiákat
  • Költségtényezők azonosítása, az egyes összetevők figyelme bevételével
  • Költségszámítási modellkészítés. „make or buy” elemzések készítése
  • Költség optimalizálási, megtakarítási javaslatok meghatározása
  • ERP rendszer adatainak karbantartása,
  • Technikai, műszaki megbeszélések lefolytatása a társosztályokkal
  • Eltérések okainak feltárása

Elvárások

  • Műszaki szakirányon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Minimum 2 év üzemi gyakorlat az alábbi területeken: forgácsolás, lemeztechnológia, hegesztés-technológia, szereléstechnológia,
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, kiemelten excel és valamely ERP rendszer ismerete)
  • Pragmatikus gondolkodás és kiváló kommunikációs és probléma- megoldó készség

Ajánlatunk

  • attraktív kompenzációs csomag
  • fiatal és dinamikus csapat
  • modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Pest
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő