www.cvonline.hu

Költségelemző mérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.25.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk Költségelemző mérnök munkakörbe elkötelezett, mobilis munkatársat.

Feladatok:

- A szériában gyártott alkatrész -illetve termékcsoportok költségcsökkentési potenciáljának megállapítása
- Ajánlatok elemzése, a Kategória Beszerzés ártárgyalások során történő támogatására
- A Kategória Beszerzéssel együtt költség-optimalizálási workshopok lebonyolítása a beszállítóknál
- Új termékek célárainak kalkulációja a fejlesztési szakaszban
- A megtakarítási potenciálok megállapítása
- Szerszámokhoz és beruházásokhoz kapcsolódó megtakarítási potenciálok felderítése és értékelése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség - gazdasági mérnök/ gépészmérnök
- 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- A költségstruktúra és a kalkulációs módszerek ismerete
- Megalapozott ismeretek az MS-Office és kalkulációs szoftverek tekintetében (Perfect ProCalc előnyt jelent)
- Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- Analitikus gondolkodás, terhelhetőség
- Együttműködési tapasztalat több ágazatot képviselő szakemberekkel egy csapatban
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Folyamatosan fejlődő, nemzetközi munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő