www.cvonline.hu

Költségelemző Mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 817122

Nemzetközi, technológiájában élenjáró gyártópartnerünk keres új munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:
  • Termékekhez kapcsolódó kalkulációk elkészítése
  • Alkatrészek, alapanyagok költségkalkulációja
  • Együttműködés a stratégia beszerzéssel
  • Költségcsökkentési lehetőségek azonosítása
  • Költségriportok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, preferáltan gépészmérnök végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Legalább 5+ év tapasztalat költségelemzési munkakörben
  • Öntvények, vagy fröccsöntött termékek ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
MS Word formátumú szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió