www.cvonline.hu

Költségelemző | Cost Analyst - Tatabánya

  • Frissítve 48 napja

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Különböző költségkalkulációk készítése (árajánlat adáshoz, termékbevezetések és műszaki változtatások támogatásához), valamint az ezzel kapcsolatos dokumentumok elkészítése. Megvalósíthatósági tanulmányok szervezése és dokumentálása. Kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése.

Végzettség:
Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Néhány éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Informatika:
professzionális szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Magasszintű elemző képesség, ugyanakkor jó kommunikációs készség is szükséges, hiszen különböző munkacsoportokkal (pl. értékesítés) is együtt kell majd dolgoznia. Pontos, precíz, a vevőknek és a vállalaton belül meghatározott minőségügyi követelményeknek megfelelő munkavégzés.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Középes méretű multinacionális vállalat.