www.cvonline.hu

Költségelemző | Cost Analyst - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 87 napja lejárt

Feladatkör:
Multinacionális gyártóvállalathoz keresünk költségelemzőt, tárgyalóképes angolnyelv-tudással! Ebben a munkakörben az Ön fő feladatai az alábbiak lesznek: - különböző költségkalkulációk készítése (árajánlat adáshoz, termékbevezetések és műszaki változtatások támogatásához), valamint az ezzel kapcsolatos dokumentumok elkészítése - megvalósíthatósági tanulmányok szervezése és dokumentálása - kimutatások, elemzések, előrejelzések készítése. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el nekünk önéletrajzát még ma! Ez nem az Ön álomállása? Továbbítsa hirdetésünket állást kereső ismerősének!

Végzettség:
Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség, előny a műszaki-menedzser végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Néhány éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Informatika:
emelt szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-tudás. Magasszintű elemző képesség, ugyanakkor jó kommunikációs készség is szükséges, hiszen különböző munkacsoportokkal (pl. értékesítés) is együtt kell majd dolgoznia. Pontos, precíz, a vevőknek és a vállalaton belül meghatározott minőségügyi követelményeknek megfelelő munkavégzés.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.