www.cvonline.hu

Költségelemző, ajánlat előkészítő mérnök

  • A hirdetés 219 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat:

A pozíció betöltője felelős a korrekt árképzés kialakításáért, ami magában foglalja a gyártási folyamatok, a darabjegyzékek, illetve az erőforrások (eszközök, szerszámok) összegyűjtését, ellenőrzését.

Feladatok

  • Költségszámítási elemzés, ajánlat előkészítés, figyelembe véve a különböző gyártási technológiákat
  • Költségszámítás, ajánlatok projekt során történő aktualizálása
  • Költségtényezők azonosítása, az egyes összetevők figyelme bevételével
  • Költségszámítási modellkészítés. „make or buy” elemzések készítése
  • Költségoptimalizálási, megtakarítási javaslatok meghatározása
  • ERP rendszer adatainak karbantartása,
  • Technikai, műszaki megbeszélések lefolytatása a társosztályokkal (magyar, angol nyelven)
  • Eltérések okainak feltárása, összehasonlító elemzése

Elvárások

  • Műszaki szakirányon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Minimum 2 év üzemi gyakorlat az alábbi területeken: forgácsolás, lemeztechnológia, hegesztés-technológia,  szereléstechnológia,
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelv előny
  • Magas szintű számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, kiemelten excel és valamely ERP rendszer ismerete)
  • Pragmatikus gondolkodás és kiváló kommunikációs és probléma- megoldó készség

Ajánlatunk

  • attraktív kompenzációs csomag
  • fiatal és dinamikus csapat
  • modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Budapest
Bács-Kiskun
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő