Költségelemzési vezető | Costing analyst leader - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 349 napja lejárt

Feladatkör:
Az Ön feladata lesz: - költség-kalkulációk készítése - ajánlatkészítéssel kapcsolatos dokumentumok elkészítése - megvalósíthatósági tanulmányok szervezése, dokumentálása - kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal - vevői és minőségbiztosítási rendszer elvárásainak való megfelelés - a mérnöki megvalósítás elemző csoport vezetése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettségű jelöltek jelentkezését várjuk. Műszaki menedzser előny.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - tárgyalóképes angolnyelv-tudással - magas szintű elemző képességgel - magas szintű Excel ismerettel rendelkezik - terhelhető, stressztűrő, és képes a multinacionális környezetben történő munkavégzésre.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...