www.cvonline.hu
Költségbecslő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078777

Olaj - és gázipari területen jelen lévő, nemzetközileg is elismert partnercégünk részére keresünk Költségbecslő kollégát.

Feladatok:

  • Tender eljárások managelése
  • Árajánlatok elkészítése szakmai kritériumok alapján
  • Projektek szakmai költségbecslése az egyes projekt fázisokban
  • Mérnökséggel való együttműködés a projekt tervezésben és az egyes ütemtervek elkészítésében
  • Piaci felmérések elvégzése, megfelelő információk kiértékelése
  • Árszakértői tevékenység

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Aktív, magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Szakirányú anyag és gyártmányismeret
  • Szakterülethez kapcsolódó adatbázisok ismerete (KönyvCalc / TERC)
  • Motivált, határozott, pro-akítv fellépés és hozáállás
  • Kiválókommunikációs - és tárgyalókészség

Előny:

  • Közgazdasági végzettség
  • Készüléktervezésben szerzett tapasztalat
  • Árszakértő, költségelemző gyakorlat,
  •  Nemzetközi projektben szerzett műszaki előkészítési tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Továbbképzési, tréning lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli, izgalmas, kreatív munkakör
  • Lendületes, fiatalos csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.