www.cvonline.hu

Költség kontroller

  • A hirdetés 998 napja lejárt
Nemzetközi ügyfelünk számára keresünk

Költség Kontroller munkatársat Budapestre.

Feladatok:
  • Jelentések, riportok összeállítása (hó végi, év végi)
  • Költség allokáció
  • Kalkulációk készítése (anyagköltség, önköltség)
  • Eredményelemzés
  • Előrejelzések készítése (rolling forecast)
  • Fix költség elemzés
  • Termékkalkulációk készítése
  • Termékszintű utókalkuláció készítése
  • Rész vétel a hó végi és év végi zárásokban
  • Profitcenter elemzés
Elvárások:
  • Közgazdasági és/vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 3-4 éves pénzügyi kontrolling/költség kontrolling területen szerzett tapasztalat (gyártó/termelő és FMCG szektorban szerzett kontrolling tapasztalat előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás (B2-C1)
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP), illetve az IFRS standardok ismerete előny
  • Magas szintű Excel tudás
  • Kiváló elemzési készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, következetesség, precizitás
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú munka és karrierlehetőség

  • Versenyképes jövedelem

  • Fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése /kellyservices.hu

Link megjelenítése /KellyServicesHu

Amennyiben további pénzügyi vagy számviteli állások érdeklik, vagy információkat szeretne a munkaerőpiac ezen területéről, kérjük keresse fel weblapunkat vagy blogunkat!!