www.cvonline.hu

Költség Kontroller

  • A hirdetés 1154 napja lejárt
  • Szívesen dolgozna nemzetközi környezetben?
  • Szeretne egy kiváló csapat tagja lenni?
  • Termelési kontrolling területen releváns tapasztalattal rendelkezik?
Nemzetközi ügyfelünk számára

munkatársat Budapestre.

Feladatok:

  • Jelentések, riportok összeállítása (hó végi, év végi)
  • Költség allokáció
  • Kalkulációk készítése (anyagköltség, önköltség)
  • Eredményelemzés
  • Előrejelzések készítése (rolling forecast)
  • Fix költség elemzés
  • Termékkalkulációk készítése
  • Termékszintű utókalkuláció készítése
  • Rész vétel a hó végi és év végi zárásokban
  • Profitcenter elemzés

Elvárások:

  • Közgazdasági és/vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 3-4 éves termelési kontrolling területen szerzett releváns tapasztalat (FMCG szektor előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás (B2-C1)
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (pl. SAP), illetve az IFRS standardok ismerete előny
  • Magas szintű Excel tudás
  • Kiváló elemzési készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság, következetesség, precizitás

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése /kellyservices.hu

Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése /KellyServicesHu

Amennyiben további pénzügyi vagy számviteli állások érdeklik, vagy információkat szeretne a munkaerőpiac ezen területéről, kérjük keresse fel Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">weblapunkat vagy Link megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">blogunkat!!

munkatársat keresünk.