www.cvonline.hu

Költség kontroller (Referenciaszám: FE-541)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 875029

Főbb feladatok:

  • Az Európai Könyvelési és Adminisztrációs Központ, valamint a gyár kontrolling tevékenységének támogatása
  • Költséghelyek és projektek ellenőrzése
  • Vásárlási kérelmek ellenőrzése és jóváhagyása
  • Termelési-, és költségelemzések készítése
  • Költségcsökkentési projektek vezetése
  • Gazdaságossági és megtérülési számítások készítése
  • A belső és külső benchmarking támogatása
  • Havi kimutatások, negyedéves és éves riportok elkészítése, a havi elhatárolások nyomon követése
  • Ad-hoc riportok, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, előrejelzések készítése, döntéstámogatás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • 1-2 éves kontrolling területen, multinacionális hátterű, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság
  • Kiváló elemzési készség
  • Nagy munkabírás, csapatszellem
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • SAP ismeret előny
  • US GAAP ismeret előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer, bejárás-támogatás, albérlet- ill. letelepedési támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű cégcsoport székesfehérvári gyártóegysége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-541-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő