www.cvonline.hu

költség kontroller - bank

  • A hirdetés 1357 napja lejárt
49083-költség kontroller - bankLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete, és csapatuk erősítéséhez keresünk

pozícióba kollégát.

Feladatok:
  • A banki területek és a tulajdonos számára készülő csoport szintű költségeket bemutató jelentések összeállítása;
  • Költség- és beruházás monitoring tevékenységben való részvétel, valamint ezzel kapcsolatos jelentések készítése a költséggazdai és üzleti területek számára;
  • Részvétel a költség és beruházás tervezés folyamatában, valamint az évközi előrejelzések elkészítésében;
  • Költség és beruházási döntésekhez szükséges kalkulációk elkészítése;
  • A területet érintő projektekben való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség;
  • legalább 3 éves multinacionális környezetben szerzett kontrolling tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • felhasználói szintű MS Office;
  • SAP moduljainak ismerete, elsődlegesen CO modul;
  • Üzleti-intelligencia software (BI-rendszer) ismerete előnyt jelent.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 49.083-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">