www.cvonline.hu

Költöztető Hozzáadva: 2016.05.11.

Németországi partnercégünk megbízásából keresünk 2 fő munkavállalót az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és hosszútávú munkaszerződéssel
Feladatok:
  • Költöztetés Münchenen belül, és München - Győr között

Elvárások:
  • C jogosítvány (7,5t) + GKI kártya, mind a két munkavállalónak
  • Vezetési gyakorlat, tapasztalat
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete / B1 szint (- az egyiküknek elég, párban dolgoznak)
  • Erős fizikum, pakolni kell

Juttatások:
  • Nettó 1600 - 1800 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.