www.cvonline.hu

Kőfaragó - Németországi munkavégzés

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 689935
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németül beszélő kőfaragót keresünk Németországba

Feladatkör, felelősségek:    • Kőfaragás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Min. 5 év releváns tapasztalat

• Minimum erős alapfokú, aktív német nyelvtudás

• Jelentkezéshez kérjük, küldjön fényképes önéletrajzot.

Nyelvtudás:    Minimum erős alapfokú, aktív német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Munderkingen környékén egy kisebb cég.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Fizetés min. nettó 10,-€/óra, havi 160 vagy több óra esetén.

• Szállást helyben biztosított, elhelyezés lakásban.

• A munkába járás gyalog történik, a munkavégzés helye közel van.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.