www.cvonline.hu

Kocsivizsgáló

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. Járműbiztosítási Központ Budapest munkatársat keres

Győr telephelyre

pozícióba

A betöltendő munkakör feladatai:

  • Végzi a vonatok, szerelvények, vasúti kocsik rendszeres szükség szerinti, illetve rendkívüli események utáni vizsgálatát, amely kiterjed a kocsi futóművére, alvázára, ütköző és vonókészülékeire, kocsiszekrényre és különféle szerelvényekre, vizsgálja a fékberendezések állapotát, működőképességét, ellenőrzi a szerelvényeit, átállító váltóinak állását, szükség szerint kezeli azokat.
  • A felfedezett üzem- és közlekedésbiztonsági hiányosságoknál megteszi a szükséges intézkedéseket (bárcázás, kisorozás, sebességcsökkentés, stb.). A meghibásodott kocsik továbbítása céljából elvégzi a szükségessé váló kisebb javításokat, alkatrészek, tartozékok rögzítését, leszerelését, cseréjét.
  • Teherkocsiknál elvégzi a megrakás előtti és kirakás utáni kocsivizsgálatot, ellenőrzi a rakomány helyes berakását, rögzítését, szaktanácsaival irányítja a berakást.
  • Nemzetközi forgalomban közlekedő vasúti kocsik vizsgálatát, kezelését azon szabályzat, egyezmény, szerződés szerint végzi, amely szerint a járművek közlekednek. Határállomásokon végzi a vasúti kocsik átadását, illetve átvételét a szomszédos vasútra, illetve vasútról.
  • Végzi, illetve ellenőrzi a szerelvények előhűtését és előfűtését, a világítási- és hangosítási berendezések üzemképes állapotát, elvégzi a szükséges kapcsolásokat, ellenőrzi és minősíti a külső vállalkozó által végzett tisztításokat, pótolja, illetve cseréli a tűzoltó készülékeket, vezeti ezek nyilvántartását, elvégzi a K1-es karbantartásokat és a műhelyi javításhoz kapcsolódó átadás-átvételt.
  • Közreműködik a szerelvények átadás-átvételében, a szükségkapcsolás elvégzésében, végzi a mobil mozgássérült emelő berendezés kezelését, valamint a táblázási és vonatfelvételi feladatokat.
  • Elvégzi az idegen vasútvállalat által megrendelt és visszaigazolt feladatokat.

A munkakör betöltőjével szemben támasztott elvárások:

  • középfokú állami iskolai végzettség: vasipari szakma
  • utolsó időszakos kocsivizsgálói vizsga nem régebbi 5 évnél
  • vonatkozó technológiai utasítások ismerete
  • egészségügyi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • nagyfokú önállóság,
  • gyors problémamegoldó képesség

Jelentkezési határidő: 2014. június 13.

Munkavégzés helye: Járműbiztosítási Központ Budapest

Győr, MÁV pályaudvar

Jelentkezés szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címre.

Bővebb felvilágosítást ad:

Tóth Zoltán 06 30 591 7880

Szórád Józsefné 1/511-1055

Várjuk jelentkezését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő