www.cvonline.hu

KOCSITAKARÍTÓ (6908)

  • A hirdetés 743 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. szombathelyi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Kocsitakarító

Elvárások:
•Szorgalmas, precíz munkavégzés

Feladatok:
•Takarítói feladatok ellátása

Előny, de nem feltétel:
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszútávú munkalehetőség
•Határozatlan idejű szerződés
•Cafetéria
•Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye: Szombathely

Munkaidő: 1 műszakos a munkarend, munkaidő 7-15 óra.

Munkába állás időpontja: 2015. tavasz

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a 70/380-2889 telefonszámon, vagy küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő