www.cvonline.hu

KOCSI TAKARÍTÓ (7014)

  • A hirdetés 887 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kocsi takarító

Elvárások:
•Alapfokú végzettség

Feladatok:
•Vasúti kocsik takarítása

Előny:
•Gépkezelői végzettség

Amit kínálunk:
•Stabil munkahely

Megbízónk profilja:
•Vasúti személy-és teherszállító

Munkavégzés helye:
•Debrecen

Fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857