www.cvonline.hu

Kockázatkezelő szakértő

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Kockázatkezelés területe

KOCKÁZATKEZELŐ SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • részvétel az AEGON Magyarország vállalatcsoport kockázatkezelési jelentési rendszerének fejlesztésében és működtetésében,
  • részvétel kockázatkezelési politikák, limitrendszerek kialakításában, működtetésében, kapcsolattartás az érintett területekkel,
  • kockázatok kezelése, folyamatos figyelése (ad-hoc, és állandó kockázatkezelési elemzési feladatok),
  • részvétel a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosításában, az szabályozói elvárások teljesítésében,
  • részvétel a kockázatkezelési stratégiai kialakításában és a kockázatkezelési kultúra erősítésében,
  • részvétel a Solvency II. bevezetésével kapcsolatos feladatokban, ORSA kialakításában,
  • részvétel működési kockázatok kezelésében (elsősorban működési tőke számítása, modellezési kontrollok)
  • részvétel a leányvállalati kockázatok felügyeletében,
  • együttműködés az AEGON Csoport, AEGON Közép-kelet Európai régiójának kockázatkezelési területeivel.

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági egyetemi végzettség (pénzügyi, elemzési, aktuáriusi szakirány előny),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • pénzügyi modellezési ismeretek,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny

  • számviteli (IFRS), biztosítási ismeret,
  • kockázatkezelési ismeret.
  • biztosítói vagy banki területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő, változatos feladatokat,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége
  • jó kooperációs készség, terhelhetőség jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. július 31-ig várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő