www.cvonline.hu

Kockázatkezelő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 870483

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk kockázatkezelő munkatársat

Feladatok:

  • árfolyam fedezeti ügyletek lebonyolítása, elemzése
  • beszámolók, jelentések, tájékoztatók készítése,
  • tervkészítésben való közreműködés,
  • külső és belső adatszolgáltatások,
  • szervezeti egységekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági vagy egyéb felsőfokú gazdasági végzettség,
  • magas szintű, tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett, minimum 3 éves tapasztalat,
  • Microsoft Office program aktív használata
  • magas szintű analitikus, strukturált gondolkodás
  • önálló, megbízható munkavégzés,
  • jó problémamegoldó, kapcsolatteremtő, kommunikációs készség.

Előny:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • fedezeti ügyletkötésben való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Ajánlat:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Korszerű és innovatív munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.