www.cvonline.hu

Kockázatkezelő munkatárs (kisvállalati hitelbírálat)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Kockázatkezelési Divízión belül a Lakossági és kisvállalati hitelbírálati osztályra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Kockázatkezelő munkatárs

(kisvállalati hitelbírálat)

Főbb feladatok

  • kisvállalati hitelek bírálata, felülvizsgálata, döntés-előkészítés
  • hitel előterjesztések véleményezése
  • monitoring feladatok elvégzése
  • előzetes állásfoglalások készítése
  • termékelírások, szabályzatok véleményezése
  • részvétel az üzleti terület oktatásában

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • min. 2 éves banki, hitelezési gyakorlat
  • számviteli ismeretek
  • jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás előny
  • önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • kiváló elemzői képesség
  • dinamikus, önálló- és csapatmunkára is alkalmas személyiség
  • komplex gondolkodásmód
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Munkavégzés helye Budapest V. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest