www.cvonline.hu

Kockázatkezelő gyakornok

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Feladatok:

  • Kockázatkezelési rendszeres riportok és jelentések készítése – piaci és partneri kockázatok
  • Kockázatkezelési alkalmazások használata
  • Partnerminősítések - adósminősítés és monitoring
  • Piacelemzések készítése napi, havi, negyedéves valamint adhoc szinten
  • Garanciarendszer működtetése
  • Portfólió kockázatmérés VaR és kockázati mértékek alkalmazása a tőke és árupiacokon
  • Részvétel a belső szabályozás folyamatos aktualizálásában

Elvárás

  • Felsőfok közgazdasági diploma
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban – szaknyelv használata
  • elméleti tőke/árupiaci kockázatkezelési ismeretek
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség.

Értékelt kvalitások

  • pénzügyi vagy kockázatkezelési szakirányon szerzett diploma
  • tőzsdei szakvizsga
  • VBA makrózási, Access statisztikai szoftverek vagy egyéb programozási ismeretek
  • működési kockázatkezelésben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk

Ha szeretnéd pályád egy megbízható, stabil alapokon álló belvárosi cégnél elkezdeni itt a helyed! Fiatalos csapatunk alapos szakmai tudással szívesen támogat és segít pályád kezdetén. Várjuk jelentkezésed, ha egy kiegyensúlyozott, vidám, tanulni vágyó, jól kommunikáló határozott egyéniség vagy.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok