www.cvonline.hu

Kockázatkezelő- és Monitoring Szakértő

  • A hirdetés 758 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Zrt. kockázatkezelési és monitoring szakértői feladatok végzésére

KOCKÁZATKEZELŐ- ÉS MONITORING SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Kálvin tér, Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • banki risk (árazási) és pénzügyi modellezéshez kapcsolódó feladatok ellátása (kockázatok definiálása, árazása, kezelése és menedzselése),
  • a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosítása, a felügyeleti elvárások és jelentések folyamatos teljesítése,
  • cégcsoporton belüli jelentésszolgálati feladatok ellátása,
  • nemzetközi szabályozási és vállalatcsoporti kockázati megfelelőség teljesítése,
  • kapcsolattartás az anyavállalat kockázatkezelési és kontrolling csoportjával.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség (pénzügyi, elemzési szakirány előny),
  • kockázatkezeléshez kapcsolódó szabályozás és beszámolási környezet, továbbá ezek megfelelőségének ismerete,
  • banki kockázatkezelői, pénzügyi modellezési vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (üzleti angol nyelvgyakorlat előny),
  • IFRS ismeret előnyt jelent,
  • programozási és adatbázis-kezelési ismeretek (SQL) előnyt jelentenek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szereti a vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő változatos feladatokat,
  • kiváló az elemző-készsége, és analitikus gondolkodású,
  • jó a kommunikációs- és szervezőkészsége,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi,
  • szeretne átfogó képet kapni egy vállalat működéséről.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését - jövedelem-igény megjelölésével - várjuk Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol