www.cvonline.hu

KOCKÁZATKEZELŐ – Alsónémedi

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

KOCKÁZATKEZELŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • hitelek kockázati oldalról való vizsgálata és javaslattétel

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (számviteli érettségi+mérlegképes könyvelő)
  • felsőfokú szakirányú végzettség (előny)
  • 2 év gazdasági-, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • hitelezésben, kockázatkezelésben szerzett tapasztalat (előny)
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • egységben, rendszerben való gondolkodásmód
  • járművezetési engedély (B kategória) és járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Alsónémedi
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „kockázatkezelő, Alsónémedi“.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő