www.cvonline.hu

Kockázatkezelési Vezető

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Pénzintézeti Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi nyitott vezetői pozícióba kollégát:

Főbb feladatok:

  • Kockázatkezelési modell felépítése, kiépítése a szervezetben.
  • Kockázatkezelési infrastruktúra kialakítása, folyamatok és szabályzatok megalkotása, specifikálása;
  • Modellezéssel és partner kockázat elemzéssel, a céltartalék-képzéssel kapcsolatos feladatok irányítása, koordinálása, figyelembe véve a legmagasabb szintű bankpiaci sztenderdeket,
  • A kockázatkezelés stratégiáját megalapozó elemzési és módszertani feladatok lefektetése,
  • Jelentéstétel a kockázati kitettségről, az eszközök aktuális és jövőbeli minőségéről, a céltartalék szintjéről,
  • Jelentések és döntés-előkészítő anyagok készítése,
  • Pénzügyi elemzések (mérleg elemzés és cash flow előrejelzés készítése) és értékelések készítése, pénzügyi modellezés,
  • Kockázatok azonosítása, előrejelzése, javaslattétel azok kezelésére.

Szakmai elvárások:

  • Közgazdasági/pénzügyi végzettség;
  • Legalább 5-6 év banki kockázatkezelési tapasztalat;
  • Magas szintű adatbázis-kezelési, SQL és Microsoft Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban, megfelelő szervezési készségek, kreativitás, nyitottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.

Személyiségbeli elvárások:

  • Strukturált, logikus gondolkodás/látásmód
  • Erős analitikus készségek
  • Precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • Érdeklődő, önfejlesztő, újító személyiség
  • Stressz-tűrő képesség
  • Csapatjátékos

REED Specialist Recruitment

Accountancy&Finance———

Vera Bárdosi

Finance Consultant

E-mail cím megjelenítése

Bajcsy-Zsilinszky út 12. Budapest, Hungary

Tel: + 36 1 88 33 563 (Direct)

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő