www.cvonline.hu

Kockázatkezelési vezető

  • Company_icon AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelõ Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

Kockázatkezelési vezetőt

keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:   Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • a Társaság megfelelési, operációs- és portfolió-kockázatkezelési (PRM) területeinek vezetése,
  • a megfelelési és ORM szakértő munkájának felügyelete, támogatása,
  • a PRM szakértő munkájának felügyelete, szakmai irányítása,
  • PRM terület szakmai fejlesztése,
  • a Társaság operációs és portfoliókezelési kontrollkörnyezetének folyamatos felügyelete, fejlesztése,
  • a Társaság modellvalidációs feladatainak összefogása, modellek értékelése, ellenőrzése.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • legalább öt éves szakmai tapasztalat kockázatkezelési területen,
  • legalább két éves vezetői tapasztalat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazások ismerete, erős MS Excel tudás.

Előny:

  • portfolió-kockázatkezelési tapasztalat.

Rád van szükségünk, ha:

  • jellemző Rád a lelkesedés és tettvágy,
  • képes vagy önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • szeretnél egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • versenyképes fizetés,
  • felelősségteljes munka,
  • színvonalas infrastruktúra.

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz Karrierportál oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol