www.cvonline.hu

Kockázatkezelési szakértő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.02.
Jelentkezési határidő: 2017.09.12.
Hirdetés azonosító: 1148649
lejárt

Nemzetközi biztosító partnerünk keres kockázatkezelési szakértő munkatársat.

Feladatok:

- Kockázatjelentési rendszer fejlesztése és működtetése
- Kockázatkezelési politikák, limitrendszerek kialakításában, működtetésében való részvétel
- Kockázatkezelés, elemzés, riportálás
- Jogszabályi megfelelőség biztosítása
- Stratégia kialakítása
- Részvétel a tőkeszükséglet számítással kapcsolatos feladatokban
- Leányvállalati kockázatok felügyelete, kockázatkezelési folyamatainak segítése

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, aktuáriusi, stb.)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Pénzügyi modellezési ismeretek
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

- Kockázatkezelési ismeretek
- IFRS - Aktuáriusi szakismeret
- Biztosítói, vagy banki területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínál:

- Erős szakmai kihívás
- Izgalmas, sok színű munkakör
- Nemzetközi, biztos vállalati háttér
- Versenyképes juttatás

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, keressen minket bizalommal.