www.cvonline.hu

kockázatkezelési szakértő [ST-AKK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2014.08.05.
Hirdetés azonosító: 824628

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű biztosító amelynek stratégiai és regionális központja Budapesten található

Feladatok

- részvétel a vállalatcsoport kockázatkezelési jelentési rendszerének fejlesztésében és működtetésében,
- részvétel a kockázatkezelési politikák, limitrendszerek kialakításában, működtetésében, kapcsolattartás az érintett területekkel,
- részvétel a Solvency II. bevezetésével kapcsolatos feladatokban, ORSA kialakításában
- kockázatok kezelése, folyamatos figyelése (ad-hoc, és állandó kockázatkezelési elemzési feladatok),
- részvétel a kockázatkezeléshez kapcsolódó jogszabályi megfelelőség biztosításában, a szabályozói elvárások teljesítésében,
- részvétel a kockázatkezelési stratégiai kialakításában és a kockázatkezelési kultúra erősítésében,

Elvárások

- felsőfokú közgazdasági egyetemi végzettség (pénzügyi, elemzési, aktuáriusi szakirány előny),
- biztosítói vagy banki területen szerzett 1-3 éves kockázatkezelési tapasztalat
- pénzügyi modellezési ismeretek,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- felhasználói szintű informatikai ismeretek
- kiváló elemzőkészség
- proaktív hozzáállás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió