www.cvonline.hu

KOCKÁZATKEZELÉSI SZAKÉRTŐ – Alsónémedi

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet
pályázatot hirdet

KOCKÁZATKEZELÉSI SZAKÉRTŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • kockázatkezelési funkció jogszabályokból adódó feladatainak ellátása
  • kockázatkezeléshez szükséges alapadatok megszerzése, ellenőrzése
  • kockázatok elemzése, követekeztetések levonása, javaslattétel a vezető felé
  • kockázatkezelési rendszer fejlesztése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • felsőfokú iskolai végzettség
  • legalább 3 év gazdasági-, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • elemző, értékelő gondolkodás
  • javaslattevő, problémamegoldó hozzáállás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • irodai számítógépes szoftverek ismerete (MS Office)
  • rendszerben való gondolkodásmód

Előnyök:

  • pénzügyi szektorban szerzett gyakorlat
  • kockázatkezelési területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Alsónémedi, vagy B3 Takarék működési területe
Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában
  • béren kívüli juttatás

Fényképes önéletrajz, motivációs levél megküldésével lehet a lenti e-mail címen. A motivációs levélben kérjük fizetési igény megjelölését is! A tárgyban kérjük feltüntetni: „kockázatkezelési szakértő“!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő