www.cvonline.hu

Kockázatkezelési munkatárs

  • A hirdetés 1353 napja lejárt

A munkakör rövid leírása:

A cégcsoport napi üzletmenetből fakadó pénzügyi kockázatainak felmérése, azok hatékony menedzselése, ill. az ehhez kapcsolódó belső folyamatok ellenőrzése.

Feladatkörök, felelősségek:

  • Kintlévőségek kezelése, szükség esetén jogi útra terelése
  • Új vevők minősítése, kockázatok felmérésére értékelési rendszer alakítása
  • Késedelmi kamatok kezelése, behajtása
  • Jogi kapcsolattartás
  • Banki adatszolgáltatás/kapcsolattartás
  • Kötelezettségvállalás (belső SZMSZ) rendjének folyamatos ellenőrzése, betartatása
  • Ad hoc elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú, pénzügyi, vagy számviteli szakirányú végzettség
  • Banknál, lízing- vagy követeléskezelő cégnél, vállalati hitelbírálatban, kockázatkezelésben, követelések kezelésében szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és érdekérvényesítő készség
  • Kreatív, innovatív személyiség
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Ügyviteli/vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő