www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 803829
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a gépjárművek értékesítéséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó szolgáltatások teljes skáláját nyújtja ügyfelei részére gépjármű-finanszírozás, gépjármű-kereskedelem és szerviztevékenység, biztosítás közvetítés és flottakezelés területén.
A 23 éve dinamikusan fejlődő, közel 700 főt foglalkoztató, meghatározó piaci pozícióban lévő cégcsoport autófinanszírozási üzletágába keresünk munkatársat

KOCKÁZATKEZELÉSI MUNKATÁRS

pozícióba

Feladat:

Nem magánszemély ügyfelek esetében:
•    ügyfélminősítések elvégzése
•    kockázatvállalásokat megelőző elemzések készítése, és kockázatvállalási döntések előkészítése, limit-előterjesztések készítése
•    kockázati monitoring tevékenység végzése (pénzügyi monitoring, szabályozás, értékvesztés szükséglet);
•    Jelentésszolgálati feladatok ellátása

Elvárások:

•    Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
•    kockázati területen szerzett tapasztalat (pénzintézeti előnyt jelent!)
•    MS Office - kiemelten erős felhasználó oldali informatikai ismeretek (Excel)
•    középfokú angol nyelvismeret (munkanyelv)

Amit kínálunk:

•    határozatlan idős, 8 órás alkalmazotti jogviszony
•    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•    színvonalas munkakörnyezet
•    alapbér + juttatások
•    Munkakezdés: a kiválasztást követően azonnal!

Munkavégzés helye:

•    Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát, bérigényének megjelölésével!

Kizárólag bérigényt tartalmazó pályázatok kerülnek elbírálásra!

Tech People LÁBLÉC