www.cvonline.hu

Kockázatkezelési gyakornok

  • A hirdetés 1018 napja lejárt

 Az UNIQA Biztosító Zrt. az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac hatodik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységünk középpontjában ügyfeleink egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innováció előnyöket hoz ügyfeleink számára. Az UNIQA munkatársai és kizárólagos partnerei segítségével 8,5 millió ügyfélről gondoskodik Európa-szerte. Büszkék vagyunk rá, hogy Magyarországon 23 éve működő biztosítótársaságunk 2013-ban hetedszer is elnyerte a Superbrands minősítést.

(Pénzügyi Igazgatóság/Risk Management)

Feladatok:

  • kockázatkezelési irányelvek és eljárások támogatása
  • közreműködés IT rendszerek bevezetésében
  • működési kockázatkezelési folyamat támogatása
  • belső kontroll-rendszer támogatása
  • éves önértékelések támogatása

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás (B2) elvárás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • gazdálkodási- és menedzsment, statisztikai és számviteli ismeretek
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, proaktivitás, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önálló, precíz, felelősségteljes személyiség

Munkaidő:

  • napi 4 vagy 6 órás részmunkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes pályázati anyagát magyar és angol nyelven a munkakör megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

UNIQA Biztosító Zrt.

Human Resources & Szervezetfejlesztés

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol