www.cvonline.hu

Kockázatkezelési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 845875
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk kockázatkezelési gyakornokot az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Passzív termékek területén előforduló külső és belső csalások megelőzése
  • Részvétel a csalásmenedzsment munka során felmerülő napi feladatok elvégzésében
  • Ügyfél-okmányvesztés bejelentések kezelése, ügyfélszámla védelme
  • A kockázatos/gyanús tranzakció listák rendszeres ellenőrzése
  • Adatrögzítés és –karbantartás
  • Szükség szerinti részvétel a Csalásmenedzsment egyéb feladataiban
  • Jelentéskészítésben aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú közgazdász vagy hasonló irányultságú tanulmányok
  • Felhasználói szintű, a mindennapokban alkalmazott MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Középfokú angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Teherbírás
  • Elemzőkészség
  • Rugalmas gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása, tapasztalat szerzés
  • Brutto 679 Ft-os órabér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.