www.cvonline.hu

Kockázati stratégia és szabályzatok szakember

  • A hirdetés 1069 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Kockázat Kontrolling Főosztályra keresünk munkatársat Kockázati stratégia és szabályzatok szakember munkakörbe.

Feladatok:

  • Rating-modellek használatának támogatása
  • A default definíció karbantartása
  • A default definíció megfelelő használatának ellenőrzése
  • A terület munkájához kapcsolódó riportok és elemzések készítése
  • Szabályzatok karbantartása
  • A folyamati validációk elvégzése
  • Az IT - és adatvalidációban való részvétel
  • Szükség szerint prezentációk, oktatások tartása

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (pénzügy, illetve pénzügyi gyakorlat mellett matematika vagy fizika)
  • Legalább három éves releváns szakmai tapasztalat, kockázatkezelői vagy elemzői(/üzletkötői) gyakorlat előny
  • Tárgyalási szintű szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Átfogó gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége
  • Önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési készség
  • Előretekintő (proaktív) gondolkodás, kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékonyság, gyors és időnyomás alatt is pontos munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás, az elvont gondolatok gyakorlati megvalósításának képessége
  • Kockázatkezelési tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő