www.cvonline.hu

Kockázati modellfejlesztő munkatárs

  • A hirdetés 190 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakörbe keres kollégát

Feladatok

  • Statisztikai alapú hitelkockázati modellek fejlesztése, implementálása és monitoringja a magyar operációra vonatkozóan
  • A leánybanki modellek jóváhagyása és rendszeres validációja
  • Machine Learning technikák alkalmazása a modellfejlesztések során
  • Stressz tesztek, szcenárióelemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy természettudományi területen
  • SQL, Excel ismeret
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt

Előnyök

  • Modellfejlesztés elméleti és/vagy gyakorlati ismerete
  • Legalább egy adatbányász szoftver (SAS, SPSS, Rapidminer, Weka) ismerete
  • JAVA/R/Python programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016.09.14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva - a jelentkezéshez kérjük, kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő