www.cvonline.hu

Kockázati modell validációs munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt.

kockázati modell validációs munkatárs

munkakörbe keres kollégát

Feladatok

  • Statisztikai alapú hitelkockázati modellek jóváhagyása és rendszeres validációja mind a magyar-, mind a leánybanki operációra vonatkozóan
  • A kockázati modellek rendszeres monitoringja
  • Stressz tesztek, szcenárióelemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy természettudományi területen
  • SQL, Excel ismeret
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt

Előnyök

  • Modellfejlesztés elméleti és/vagy gyakorlati ismerete
  • Legalább egy adatbányász szoftver (SAS, SPSS, Rapidminer, Weka) ismerete
  • JAVA/R/Python programozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016. december 6.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest