www.cvonline.hu

Kockázati kontroller

  • A hirdetés 970 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: kockázatkezelés (piaci, hitel, működési)

Munkavégzés helye: Budapest

A kockázat integráció és támogatás igazgatóságon belül az érték és kockázat integrációs főosztály keres risk kontrollert.

Főbb feladatok:

  • Felel a területi stratégia összefüggő üzleti és folyamat-architektúrává alakításáért,
  • Részt vesz a stratégia elkészítésében; ezt hosszú távú tervekké és projektekké bontja le;
  • Biztosítja a hatékony automatizálás és üzleti tervezés létrehozását, proaktívan vizsgálja, és javaslatot tesz a folyamatfejlesztésekre és újításokra;
  • Menedzseli és aktívan nyomon követi a célkitűzések megvalósítását;
  • Felügyeli területén a folyamatmenedzsment rendszer bevezetését, a portfoliójában levő folyamatmenedzsment érettséget (process maturity scorecard).
  • Felelős a folyamat architektúra elkészítéséért és karbantartásáért;
  • Ellátja a divizióhoz tartozó projekt portfolió manageri feladatokat,

Várjuk tehetséges pályakezdők jelentkezését is, akik szakirányú képzettséggel rendelkeznek.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi végzettség (gazdasági, risk, matematika, aktuárius);
  • aktív angol (üzleti) nyelvtudás;
  • banki, kockázati területen szerzett 1-2-3 éves tapasztalat,
  • átfogó látásmód;
  • stratégia operatív szintre történő lebontásának képessége;
  • strukturált munkavégzés;
  • proaktivitás;
  • önálló munkavégzés

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:  angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol