www.cvonline.hu

Kockázati Jelentések vezető - Budapest

  • A hirdetés 176 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

A Kockázatkezelési Divízió Kockázat Kontrolling csapatába keressük új vezető munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • jelentések összeállításának koordinálása a hitelportfolióról és a minősítéshez kapcsolódóan mind csoport, mind helyi igényre;
  • a céltartalék-képzési és értékvesztési feladatok koordinálása;
  • a vonatkozó csoportszabályzatok, jogszabályok helyi implementálása, annak koordinálása;
  • az IFRS9 projektben való részvétel;
  • csoport szintű kiemelt jelentési és adatminőségi projektben való aktív részvétel;
  • budget- és forcast-készítés koordinálása és támogatása a hitelkockázathoz kapcsolódóan;
  • három fős csapat vezetése

Követelmények, Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • legalább 3 éves, jelentések készítése terén szerzett tapasztalat
  • biztos angol nyelvtudás
  • magas szintű Excel-ismeretek, adatbázis-kezelési ismeretek
  • gyors, analitikus, de egyben átfogó, komplex rendszerekben való és előremutató gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • precizitás, minőségirányultság
  • a feladatok megfelelő priorizálása
  • terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • motiváló képesség

Előnyt jelent

  • IAS/IFRS9 tudás
  • ARAMIS-ismeretek
  • SAS-használat
  • mielőbbi kezdés

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: középvezető/egységvezető
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Kockázatkezelő
Terület: Budapest
Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 20.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő