www.cvonline.hu

Kockázatelemző

  • A hirdetés 1186 napja lejárt
52038-KockázatelemzőLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A Kockázatkezelés szakterületének erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • a bankcsoport portfolió minőségének rendszeres mérése, riportolása;
  • ad-hoc elemzések (iparági, termékstruktúra, makrokörnyezeti) készítése a hitelezési döntések támogatására;
  • éves és stratégiai tervezés támogatása, stress módszertan kidolgozása, működtetése;
  • összetett adatlekérések biztosítása a kockázati adatpiacból;
  • közreműködés az ICAAP folyamat működtetésében;
  • közreműködés kockázatkezelési és anyavállalati projektekben.
 Elvárások:
  • elsősorban közgazdász felsőfokú végzettség;
  • 3 éves szakmai tapasztalat kockázatelemzői vagy kontrolling területen, preferáltan hitelintézetnél;
  • jártasság adatelemzési, adatlekérdezési, adatbányászati feladatokban;
  • magas szintű számítógépes ismeretek (SQL, SAS, EXCEL, ACCESS);
  • megbízhatóság, pontos munkavégzés.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 52.038-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.