www.cvonline.hu

Kockázatelemző (Risk Manager)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2015.08.10.
Hirdetés azonosító: 903031

Pozíció leírása / Job description

Betétek biztosításával foglalkozó, nemzeti és nemzetközi szervezetekkel, hazai állami és európai uniós intézményekkel kapcsolatban álló országos szervezethez keresünk folyékony angol nyelvtudással rendelkező, tapasztalt, menedzseri fellépésű kockázatkezelési elemzőt.

Feladatok:

- szövetkezeti és a kereskedelmi bankok kockázati értékelési modelljének kidolgozása
- kockázatkezelési infrastruktúra kialakítása, folyamatok, szabályzatok megalkotása
- modellezéssel és elemzéssel, céltartalék-képzéssel, portfólió menedzsmenttel kapcsolatos feladatok irányítása
- jelentéstétel a kockázati kitettségről, az eszközök aktuális és jövőbeni minőségéről
- döntés-előkészítő anyagok készítése
- kockázatok azonosítása, előrejelzése, javaslattétel azok kezelésére
- nemzetközi együttműködésben aktív részvétel

Elvárások:

- felsőfokú pénzügyi végzettség
- magabiztos elméleti tudás
- minimum 5 év banki kockázatkezelési tapasztalat
- magas szintű adatbázis kezelési és IT ismeretek
- kiváló kommunikációs készség
- folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- családias környezet
- nemzetközi lehetőségek
- kihívásokkal teli feladatok
- versenyképes juttatás
- nemzetközi karrierlehetőség a későbbiekben
- önálló, proaktív, érdeklődő jellem
- strukturált, logikus, analitikus gondolkodás
- precíz, megbízható, csapatjátékos

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a