www.cvonline.hu

Kockázatelemző - Hitelvizsgáló

  • A hirdetés 154 napja lejárt

Az Euler Hermes a világ vezető hitelbiztosítójaként ügyfelei biztonságos növekedését segíti a nemfizetésekből eredő pénzügyi veszteségek megelőzésével, illetve minimalizálásával. Vállalatunk az Allianz Csoport tagjaként több mint 50 országban van jelen. Magyarországon az EulerHermes 1996-ban kezdte meg működését és azóta meghatározó szereplője mind a hitelbiztosítási, mind a vállalati követeléskezelési piacnak.

Dinamikus szakértői kockázatkezelési csapatunk új munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • gazdálkodó szervezetek pénzügyi adatainak elemzése, és a társaságok minősítése
  • rendelkezésre álló információk alapján hitelkeretek felállítása
  • részvétel rendszeres és eseti riportok, iparági elemzések készítésében
  • folyamatos kapcsolattartás, hitel limit döntések hátterének indoklása meglevő ügyfelek esetében
  • rendszeres kommunikáció az Euler Hermes helyi, illetve nemzetközi társosztályaival

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat vállalatelemzési, hitelminősítési/kockázatkezelési pozícióban
  • minimum középfokú aktív angolnyelv-tudás
  • jó elemzői és kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • önállóság, pro-aktivitás, logikus gondolkodás, csapatszellem
  • vezetői engedély „B” kategória

Amit nyújtunk:

  • szakmai kihívások, szerteágazó iparági szakismeret megszerzése
  • közép, nagyvállalati szektor vezetőivel szervezett tárgyalásokon aktív részvétel
  • fiatal, dinamikus csapat, középvállalati környezet
  • versenyképes jövedelem
  • önálló munkavégzés

Munka végzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna az Euler Hermes elemző csapatához, kérjük küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivácós levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő