www.cvonline.hu

KOCKÁZATELBÍRÁLÁSI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 1000 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Lakossági Termékfejlesztés és Termékmenedzsment egysége munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • kockázat-elbírálási tevékenység szabályozása, figyelemmel kísérése, a senior kockázatelbírálók munkájának támogatása, a személybiztosítási kockázat-elbírálási rendszer folyamatos felülvizsgálata,
  • részvétel a személybiztosítások viszontbiztosítási szerződéseinek kialakításában, kapcsolattartás a viszontbiztosítókkal,
  • kockázat-elbírálás munkáját támogató külső orvos szakértők munkavégzésének koordinálása, felügyelete,
  • együttműködés a személybiztosítási kárrendezéssel, kárrendezési tapasztalatok beépítése a személybiztosítási kockázat-elbírálási folyamatokba,
  • személybiztosítási termékfejlesztésben való közreműködés, különös tekintettel a kockázat-elbírálási kérdésekben,
  • az orvos-szakmai tartalmú és biztosítási vonatkozású szakmai újdonságok figyelemmel követése,
  • orvos-szakmai kérdésekben folyamatos egyeztetés a Társasági vezető orvossal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (egészségügyi és/vagy gazdasági),
  • legalább 1-3 éves élet- vagy egészségbiztosítási területen szerzett kockázatelbírálói tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • termékfejlesztési tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • kooperációs készsége kimagasló,
  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,
  • precizitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. szeptember 30-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol