www.cvonline.hu

KMÉRŐ-ÉS ELLENŐRZŐESZKÖZ FELÜGYELŐ (6143)

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Feladatok:
•Új mérő- és ellenőrzőeszközök beszerzése, átvétele
•Mérő- és ellenőrzőeszközök kezelése és felügyelete
•Mérési módszerek kidolgozása
•Mérőeszköz/vizsgálati folyamat alkalmasságának vizsgálata
•A mérő- és ellenőrző eszközök felhasználóinak oktatása
•Vizsgálati utasítások készítése
•Ellenőrzési tervek készítése
•Részvétel kalibráló laborok kiválasztásában
•Kapcsolattartás a kalibráló laborokkal

Elvárások:
•középfokú (műszaki) végzettség
•számítástechnikai ismeretek
•„B” kategóriás jogosítvány
•nagyfokú önállóság
•kommunikációs szintű német-nyelvtudás
•hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:
•3 D mérőgép használatában való jártasság

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú, dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
Link megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig