www.cvonline.hu

Klublicenc szakértő

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Magyar Labdarúgó Szövetség

A Magyar Labdarúgó Szövetség felvételt hirdet „klublicenc szakértő” munkakör betöltésére. Az alkalmazás feltétele közgazdasági végzettség, továbbá megfelelő szakmai gyakorlat. Bérezés megállapodás alapján történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (lehetőleg pénzügy/számvitel területen).
  • Elvárt szakmai tapasztalat: pénzügyi, gazdasági területen szerzett legalább 1 év.
  • Angol nyelv legalább aktív középfokú ismerete.
  • Pénzügyi/számviteli ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatszellem
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség.
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer.
  • Önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a klublicenc alapfolyamat megvalósításában, melynek során a szakértő napi kapcsolatot tart a magyar NB I és NB II-es klubok vezetőivel, és kijelölt kapcsolattartóival annak érdekében, hogy a klubok az előre meghatározott határidőre, megfelelő szakmai tartalommal benyújtott dokumentumokkal folytassák le a licencadási alapfolyamatot.
  • Rendszeres együttműködés a klublicencet meghatározó 5 fő szakterület vezetőivel.
  • Részvétel az NB I-es klubokat érintő pénzügyi/számviteli fókuszú helyszíni ellenőrzések lefolytatásában.
  • Az NBI és NB II klubok évközi szakmai támogatása annak érdekében, hogy azok folyamatosan megfeleljenek a kapott klublicenc feltétteleinek.
  • Az UEFA monitoring időszak során az érintett NB I-es klubok pénzügy szakmai támogatása a monitoring feladatok sikeres teljesítése érdekében.
  • Részvétel a klublicenc adminisztratív eszközeinek (informatikai háttér, alkalmazott módszertanok) fejlesztésében.
  • Részvétel az éves Klublicenc konferencia megszervezésében és lebonyolításban

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka
  • Belföldi/külföldi utazási lehetőség

A munkáltató profilja:

  • A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Magyarországon működő, labdarúgással foglalkozó sportszervezet, amely a sportágban sporttevékenységet folytató jogi és természetes személyek tevékenységét összehangoló, munkájukat segítő, a sportágat önkormányzatiság elvén irányító, kiemelkedően közhasznú szervezetként működő sportági országos szakszövetség.

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület.

Szakmai önéletrajzot a lenti e-mail címre várunk.

Helyek Budapest (Budapest, XI. kerület, Magyarország)
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő