www.cvonline.hu

Klinikai vizsgálati koordinátor

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Székesfehérvári telephelyű klinikai vizsgálati centrumba, humán klinikai vizsgálatok adminisztratív és szervezési feladatainak ellátására keresünk:

KLINIKAI VIZSGÁLATI KOORDINÁTOR

munkatársat, azonnali kezdéssel

Főbb feladatok:

  • Klinikai vizsgálatok adminisztratív feladatainak ellátása
  • Klinikai vizsgálatok szervezési feladatainak ellátása
  • Klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása az egészségügyi szakszemélyzettel és a gyógyszercégek munkatársaival
  • Az egészségügyi szakszemélyzet és a gyógyszercégek munkatársainak támogatása a klinikai vizsgálatok minél hatékonyabb kivitelezése céljából

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség vagy egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban/írásban)
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Precíz adminisztrációs képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Kitűnő szervezési képesség és problémamegoldás
  • Haladó szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Laptop és telefon
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: H-P, napi 8 órában

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol