Biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari megbízónk számára keresünk

 KLINIKAI SZAKÉRTŐT

 (HF 9-6417)

 Budapestre.

Feladatai

  • Klinikai vizsgálati program kialakítása,
  • Vizsgálatok koncepciójának kidolgozása,
  • Törzskönyvezéshez kapcsolódó terápiás vizsgálatok tervezésében való részvétel,
  • Partnerekkel való szakmai együttműködés.

Elvárások

  • Orvosi végzettség,
  • Klinikai vizsgálatokban szerzett tapasztalat,
  • Gyógyszerfejlesztési ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkakezdés: Akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 9-6417” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése