www.cvonline.hu

Klinikai laboratóriumi szakorvos / orvos

  • A hirdetés 651 napja lejárt

 Magyarországon egyedülálló egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumába munkatársat keres

az alábbi pozícióba:

Feladatai:

Laboratóriumunk fő profiljába az immunológiai laboratóriumi vizsgálatok tartoznak, de emellett hemosztázis és kisebb mennyiségben vércsoport-szerológiai vizsgálatok is a szolgáltatás részét képezik. A munkavállaló feladata a laboratórium szakmai igazgatójának közvetlen felügyelete alatt a laboratórium profiljába tartozó vizsgálatok szakszerű kivitelezése, értékelése és felügyelete orvosi/szakorvosi kompetenciáknak megfelelően.

  • vizsgálatok kivitelezése, meghatározott reszortok szakmai felügyelete, irányítása
  • laboratóriumi leletek értékelése, validálása
  • konzultációs tevékenység, leletinterpretáció, tanácsadás a vizsgálatokat megrendelő orvosok, illetve páciensek felé
  • javaslattétel szakmai fejlesztésekre, új vizsgálatok bevezetése
  • a laboratórium minőségügyi előírásainak megfelelő munkavégzés, részvétel a külső és belső minőségellenőrzési folyamatokban
  • részvétel a laboratórium külső- és belső oktatói és tudományos tevékenységében
  • laboratóriumi statisztikák elkészítése, értékelése

Elvárások:

  • egyetemi szakirányú végzettség (általános orvosi diploma, szakorvos esetén: klinikai laboratóriumi vizsgálatok szakvizsga)
  • nyelvismeret (angol és/vagy német)
  • MS Office felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent:

  • több éves, orvosi laboratóriumban megszerzett munkatapasztalat
  • gyakorlat az oktatások, tudományos prezentációk terén
  • jó kommunikációs készség, orvosi konzultációs tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések támogatása
  • versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • multinacionális stabil háttér

A munkavégzés helye, ideje:

  • Synlab Hungary Kft. Budapest XXI. kerület

Jelentkezését a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címünkre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol