www.cvonline.hu

Klinikai kutatási témafelelős

  • A hirdetés 1388 napja lejárt

A Richter Gedeon

 munkatársat keres

 Referencia szám: 3345

Feladatai: Biotechnológiai termékek fejlesztése területén klinikai vizsgálatok tervezése, szervezése, vizsgálati dokumentáció összeállítása, a vizsgálati eredmények feldolgozása, értékelése. Kutatási és egyéb orvosi szakértelmet igénylő témák véleményezése, orvos-szakmai támogatás nyújtása.

Elvárások:

  • orvosi vagy gyógyszerészi diploma
  • biotechnológia vagy gyógyszerkutatási témák orvosi előkészítésében és értékelésében,  termék portfolió kialakításában szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret (min. középfokú nyelvvizsga)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség (angol nyelven is)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A kiválasztás során előnyt jelent

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • szakvizsga (onkológiai, belgyógyászati, ideggyógyászati, nőgyógyászati) vagy PhD

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát (a bérigény megjelölésével) és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével, szíveskedjék eljuttatni az alábbi címre:

Richter Gedeon

EEI Partner Szervezet

1475 Budapest 10, Pf. 27

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő