www.cvonline.hu

Klinikai kutatási szakértő

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

A Goodwill Pharma Consulting

123pharmajobs üzletága

munkatársat keres.

Feladatok:

Klinikai vizsgálatok (fázis II-III) megtervezése, indítása,  hatósági engedélyeztetése, orvos-szakmai felügyelete. A klinikai vizsgálati dokumentáció összeállítása, vizsgálati eredmények értékelése, jelentések készítése, különböző fázisok koordinálása.

Elvárás:

  • orvos végzettség,
  • klinikumban vagy CRO-nál szerzett tapasztalat klinikai vizsgálatokkal kapcsolatban
  • tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás,
  • kreatív, precíz személyiség, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Kapcsolat: Berta Judit

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő