www.cvonline.hu
Klinikai kutatás gyakornok (Referenciaszám: PJ3657)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.05.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.30.
Hirdetés azonosító: 939719
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Klinikai kutatás gyakornok

Feladatok:
- Osztály munkájának napi szintű támogatása
- Vizsgálati dossziék előkészítése
- Nyilvántartások készítése, frissítése Excel-ben
- Adminisztratív támogatás

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 16 óra vállalása (kedd, szerda)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
- Önálló, precíz, gyors munkavégzés
- Rugalmasság, nyitottság, gyakorlatias gondolkodás

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.